Profesionální ostranění hnízd - Vosy, sršně, divoké včely

Profesionální odstranění vosích hnízd.

Provádíme rychlý a bezpečný zásah do výšky 30m. Na vyhubení vos dáváme 100% záruku.

Vosa a sršeň patří do blanokřídlého hmyzu a jsou tedy příbuzní. Vosy a sršně jsou i užitečné, jejich dělnice požírají drobnější hmyz např. mouchy. Pro člověka jsou vosy a sršně velmi nebezpečné. Vosí a sršní žihadla vás mohou píchnout vícekrát za sebou a tím se stávají nebezpečnější než včely. Sršně vás nemusí ani píchnout, umí jed vystříknout na dálku a hrozí nebezpečí zasažení oka.

Vosí nebo sršní bodnutí se vyznačuje bolestivým otokem s neurotoxickými účinky. Vosí a sršní jed obsahuje látky, na které mohou být někteří lidé alergičtí a mohou jim způsobit trvalé následky nebo smrt. Na konci sezóny hnízda zanikají a přežívají jen oplodněné mladé královny, které následující jaro zakládají nová hnízda.

Cena od: 1100 Kč
Vosý hnízda, odstranění hnízd, hubení vos
Vosý hnízda, odstranění hnízd, hubení vos
Proč Derator?
Zásah do 2 hod
Doprava zdarma
Záruka na vyhubení
Diskrétnost samozřejmostí

Kde se nejčastěji vyskytují?

Vosy a sršni si hledají úkryt na půdách, kůlnách a pod střechami, kam se dostávají malou skulinou ve dřevě nebo zdi, kterou si jsou schopni zvětšit. 

Příprava před sásahem

Před příjezdem technika je dobré zjistit, odkud přibližně vosy vylétají. Žádná další příprava není nutná, o vše se postaráme na místě. 

 1. Průběh zásahu

  Používáme buď insekticidní postřik, prášek nebo dým. Je vhodné zásah provádět ráno nebo na večer, kdy hmyz není tolik aktivní. Zásah provedeme rychle, účinně a bezpečně pro obyvatele domu. Tento hmyz se nevyplácí hubit svépomocí, protože hnízda na konci sezony často obsahují až 5000 jedinců a hobby zásah může být velice nebezpečný zejména pro alergiky. Jsme schopni zlikvidovat vosí hnízda i na hůře přístupných místech za pomocí plošiny.
 2. Po zásahu

  Po zásahu doporučíme opatření eliminující další výskyt hmyzu.
 3. Kolik je zapotřebí zásahů?

  Zpravidla likvidujeme vosy, sršně a divoké včely jedním zásahem. Na likvidaci hnízda poskytujeme záruku.
 4. Mohu si vosy vyhubit sám?

  Tento hmyz se nevyplácí likvidovat svépomocí, běžně dostupné přípravky nemusí být dostatečně silné na zlikvidování celého hnízda. Používáme profesionální aplikační techniku, která umožnuje likvidaci i velkých hnízd ve výškách a na těžko přístupných místech.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci věnovat