Myš

Myš (Mus musculus) má šedé až šedohnědé zbarvení se světlejším břichem, velké uši a oči jako korálky. Březost trvá 3 týdny a ve vrhu má kolem 6ti mláďat, za rok průměrně 6-10 vrhů. Délka života je zhruba 1 rok. Má výborný čich, dobře šplhá po výškách. Myš je všežravec. Jedná se o nejběžnějšího hlodavce v domácnostech. Také se můžete setkat s dalšími hlodavci jako je Myšice křovinná a Rejsek obecný.

Cena od: 450 Kč
Proč Derator?
Zásah do 2 hod
Doprava zdarma
Záruka na vyhubení
Diskrétnost samozřejmostí

Kde se nejčastěji vyskytují?

Domácnosti, sklepy, výrobní provozy, chaty, chalupy, kolny a zahrady.

Jak poznat, zda je máme doma?

V případě přemnožení je cítit typický myší pach. Nález trusu. Stopy po hlodání, na prašném povrchu stopy tlapek. 

Jsou myši nebezpečné?

Myši šíří choroboplodné zárodky, znečištění skladovaných potravin trusem, močí a chlupy. Ohlodávání izolačního materiálu, kabelů a papíru. Rušení obyvatel domácností šramotem zejména v noci. 

 1. Průběh zásahu

  Umísťujeme deratizační nástrahy bezpečně do deratizačních boxů na riziková místa v objektu. Používáme pouze nástrahy, které máme letitou praxí vyzkoušené a jejich účinnost je velmi rychlá. Tam, kde nelze použít nástrahu, používáme i mechanické pasti nebo jiné způsoby hubení. Součástí zásahu je kompletní prohlídka zasaženého objektu a zjištění, kudy vám hlodavci pronikají do objektu a doporučíme další preventivní opatření.

 2. Deratizace domácností

  Deratizujeme rodinné domy, bytové domy, sklepy, půdy, garáže, kůlny, zahrady, apod. Provádíme ji šetrně a při dodržení určitých postupů, je bezpečná pro lidi a domácí zvířata. Hlodavce se nevyplácí podceňovat, mohou Vám způsobit závažné škody ať už zdravotní nebo hospodářské. Čím později se rozhodnete pro likvidaci myší, potkanů, tím déle se potom likvidují.

 3. Deratizace ve firmách a institucích

  Zajištujeme deratizaci ve výrobních provozech, skladech, zemědělských provozech, hotelech, restauracích, školách, zdravotnických zařízeních, úřadech, panelových domech - pro bytová družstva a SVJ. Na základě zákona 258/2000 Sb., O ochraně veřejného zdraví, provádíme povinné deratizace včetně potřebné dokumentace pro instituce a firmy, včetně pravidelného servisu celoroční deratizace.

 4. Potravinářské provozy

  Zajištujeme profesionální deratizaci, dezinsekci a dezinfekci (DDD) dle nejnovějších trendů v potravinářství v rámci norem IFS, BRC, FSSC 22000 a HACCP. Více informací v sekci ,,Systémová ochrana"

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci věnovat