Hubení mravenců

Provádíme profesionální hubení mravenců v bytech, domech (kuchyňská linka, potrubí pod dřezem, technická šachta – stoupačky, koupelna, WC) i na zahradě. Formou aplikace gelové požerové nástrahy, která je rychlá, účinná a bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Mravenci Farao

Je původem z tropických oblastí. V mírném pásmu má hnízda uvnitř trvale vytápěných budov. Samice jsou hnědožluté s tmavší hlavičkou veliké cca 4 mm. Dělnice jsou hnědožluté s tmavším zadečkem s celkovou velikosti cca 2,5 mm. Dokáží zamořit i celý bytový dům. Šíří se stoupačkami a okolo horkovodního potrubí, stěhováním nábytku a s potravinami. Na rozdíl od ostatních mravenců nepreferují cukr, ale potravu na bázi živočišné bílkoviny.   

Cena od: 1100 Kč
Proč Derator?
Zásah do 2 hod
Doprava zdarma
Záruka na vyhubení
Diskrétnost samozřejmostí

Kde se nejčastěji vyskytují?

Vyskytují se zejména v oblasti bytového jádra jako je kuchyň, koupelna a WC. Často je naláká potrava domácích mazlíčků

Jak poznat zamoření mravencem Faraonem?

Na rozdíl od klasického mravence je mravence Faraon podstatně menší a má hnědou až zrzavou barvu. Vyskytuje se na kuchyňské lince nebo v koupelně. Pokud ponecháte na kuchyňské lince potraviny, během několika minut mohou být obsypány mravenci. 

Škody a rizika

Ve velkém množství jsou velice nepříjemní a znehodnocují potraviny a přenáší choroboplodné zárodky.

  1. Průběh zásahu

    Na hubení mravenců používáme přípravky na bázi gelové požerové nástrahy, která je rychlá, účinná a bezpečná pro děti a domácí zvířata. Dělnice mravence zanese nástrahu přímo do hnízda a tím zlikviduje celou kolonii vč. královny. Není potřeba aplikovat postřik. Gelová nástraha se aplikuje aplikační pistolí na riziková místa výskytu mravenců (kuchyňská linka, potrubí pod dřezem, technická šachta – stoupačky, koupelna, WC)
  2. Po zásahu

    Po zásahu není potřeba zvláštních opatření. Přípravek nezapáchá a aplikuje se na místa, která nebrání běžnému úklidu v domácnosti.
  3. Prevence

    Nejlepší preventivní opatření je uschovávat potraviny uzavřené v těsných obalech a na chladných místech. Udržovat kuchyňskou linku v čistotě.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci věnovat