Švábovitý hmyz

Švábovitý hmyz (rus domácí, šváb obecný, šváb hnědopásý, šváb americký, šváb australský)

Hubíme profesionálními a bezpečnými přípravky, které působí rychle, nezapáchají a jsou bezpečné pro lidi a domácí zvířata.

Cena od: 1200 Kč
Proč Derator?
Zásah do 2 hod
Doprava zdarma
Záruka na vyhubení
Diskrétnost samozřejmostí

Kde se nejčastěji vyskytuje?

Švábi jsou aktivní zejména v noci. Mají v oblibě vlhká tmavá místa, kouty, sklepy.

Škody a rizika

Švábi znečisťují plochy, kontaminují místa výskytu nebezpečnými patogeny, znehodnocují potraviny. Přenáší nebezpečné patogenní zárodky včetně salmonely a dalších. V místě výskytu produkují nepříjemný zatuchlý pach.

  1. Průběh zásahu

    Hubení provádíme požerovou nástrahou ve formě gelu. Výhodou této metody je žádné omezení domácnosti, gel se aplikuje na místa, kde nepřekáží a člověku nezapáchá. Pro šváby je ale velmi atraktivní a přiláká i jedince, kteří jsou skryti v domácnosti. Tento gel je speciálně vyvinutý pro hubení švábovitého hmyzu. Po 4-6 týdnech se doporučuje zásah opakovat, a to zejména z důvodu dolíhnutí vajíček. Dalším způsobem likvidace bývá klasický postřik insekticidem, který nebývá vždy 100% účinný. Lze také použít lepové pasti s atraktantem a lepové monitorovací pásky pro zjištění přesného místa výskytu hmyzu a rozsahu zamoření.
  2. Po zásahu

    Po zásahu nejsou potřeba žádná opatření, gelová nástraha se aplikuje na bezpečná místa v domácnosti.
  3. Prevence

    Dodržování hygieny, vyplnění prasklin ve zdech, v bytech čistá kuchyně bez mastnoty a zbytků jídla, správné skladování potravin, v případě výskytu včasné kontaktování odborné firmy.

Rádi vám poradíme

V případě dotazů se vám budou naši odborníci věnovat